Prawo jazdy kat. C+E

Kurs prawa jazdy kat. C+E

Ośrodek Szkolenia Kierowców WP zaprasza Was na kurs prawa jazdy kat. C+E. Organizowany przez nas kurs umożliwi Ci znalecie dobrze płatnej, a co najwazniejsze interesującej pracy. To pracodawcy będą szukać właśnie Ciebie, nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Kurs na prawo jazdy kat. C+E to najlepsza inwestycja w siebie, która szybko się zwraca.

Forma szkolenia

Szkolenie dla kierowców samochodów cieżarowych organizowane jest w dwóch formach – tygodniowym i weekendowym. Zdajemy sobie sprawę, ze duża część naszych kursantów to osoby pracujące, dlatego zawsze staramy się oferować im elastyczne zajęcia, w dopasowanych do nich godzinach i porach dnia.

Wymagania dla uczestników

W kursie na prawo jazdy kat. C+E mogą brac udział osoby posiadające już kategorię prawa jazdy C. Dodatkowo wymagane jest posiadanie odpowiedniego zaświadczenia lekarskiego, stwierdzającego brak przeciwskazań uprawiania zawodu kierowcy.

Uprawnienia

Kategoria prawa jazdy C+E daje możliwość prowadzenia pojazdów o dopuszczalnej masy całkowitej przekraczającej 3,5t, z wyjątkiem autobusu, oraz ciągników rolniczych i pojazdów wolnobieżnych z przyczepami.

Program szkolenia

Każde szkolenie na prawo jazdy kat. C składa się z części teoretycznej i praktycznej. Na zajęciach teoretycznych przypominane są kursantom przepisy ruchu drogowego i zasady prowadzenia samochodów cieżarowych. Następnie w naszym ośrodku szkolenia odbywa się wykład z pierwszej pomocy przedlekarskiej. W części praktycznej kursanci prowadzą samochód ciężarowy na placu manewrowym i w ruchu miejskim, sprawdzając ostatecznie swoje umiejętności.

Co zyskach w naszym ośrodku szkolenia kierowców?

Prowadzony przez nas kurs na prawo jazdy kat. C przygotuje Cię do bezpiecznego prowadzenia samochodów ciężarowych z przyczepami. Oprócz materiałów szkoleniowych możemy Ci zagwarantować nieograniczony dostęp do multimedialnej bazy wiedzy. W naszym ośrodku znajdują się stanowiska komputerowe wyposażone w specjalistyczną klawiaturę egzaminacyjną. Wykłady prowadzone są w oparciu o nowoczesne formy nauczania. Doświadczeni instrukotrzy sprawią, że poczujesz się bezpiecznej i pewniej za kółkiem.

Zapraszamy!