Prawo jazdy kat. C

Kurs na prawo jazdy kat. C

Ośrodek Szkolenia Kierowców WP zaprasza wszystkich na organizowane kursy na prawo jazdy kat. C. Zapotrzebowanie na kierowców jest wciąż ogromne, a szanse na zdobycie pracy dosyć wysokie. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmach transportowych i stawiasz na dużą niezależność w pracy – zapisz się na kurs prawa jazdy kat. C już dziś!

Forma szkolenia

Kurs na prawo jazdy kat. C prowadzimy w dwóch trybach – tygodniowym i weekendowym. Z drugiej strony jesteśmy w stanie zapewnić naszym zabieganym Klientom indywidualny tok zajęć, dostosowany do ich harmonogramu pracy.

Wymagania dla uczestników

Do kursu na prawo jazdy dla kat. C mogą przystąpić osoby, które posiadają czynne prawo jazdy na kategorię B, lub zdały nie dawno egzamin na tą kategorię i oczekują na dokument. Ponadto, aby przystąpić do szkolenia konieczne jest posiadanie orzeczenia lekarskiego o braku przeciwskazań do prowadzenia pojazdu. Takie badanie wykonywane jest przez lekarza -specjalistę w naszym ośrodku szkolenia kierowców.

Uprawnienia

Po ukończeniu kursu na prawo jazdy kat. C otrzymasz niezbędne uprawnienia do prowadzenia pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu, a także ciągników rolniczych i pojazdów wolnobieżnych bez przyczep.

Program szkolenia

Szkolenia składa się z części teoretycznej i części praktycznej. W części teoretycznej omawiane są szczegółowo przepisy ruchu drogowego, podstawy psychologii transportu, poszczególne manewry drogowe i obsługa pojazdów mechanicznych. Po zakończonych wykładach kursanci uczestniczą w kursie pierwszej pomocy przedlekarskiej, prowadzonego przez doświadczonego ratownika medycznego.

Zajęcia teoretyczne trwają 20 godzin, po czym kursanci rozpoczynają zajęcia praktyczne, czyli jazdę na placu manewrowym i w ruchu miejskim. Ta część trwa 30 godzin, po czym uczestniczy szkolenia przystępują do egzaminu wenwętrznego, który będzie potwierdzeniem ich zdolności do podejścia do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Co zyskach w naszym ośrodku szkolenia kierowców?

Przystępując do kursu na prawo jazdy kat. C w naszym ośrodku szkolenia zagwarantujemy Ci profesjonalne materiały szkoleniowe i elastyczny dostęp do bazy szkoleniowej. Będziesz mógł samodzielnie korzystać z stanowisk komputerowych i zdobywać cenną wiedzę.

Ponadto zajęcia praktyczne prowadzone są na łątwych w obsłudze samochodach ciężarowych, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zapoznać się z techniką prowadzenia takich pojazdów.

U nas zyskach nie tylko profesjonalną wiedzę, omawianą przez specjalistów w dziedzinie transportu, ale także umiejętności, które pomogą Ci się odnaleźć na rynku pracy.

Zapraszamy!