O szkole

Ośrodek Szkolenia Kierowców W & P powstał w 2007 roku. Rozpoczęliśmy działalność od 2 samochodów szkoleniowych marki Toyota Yaris, dzisiaj szkolimy już na 6 autach Suzuki Swift i 2 motocyklach Yamaha. Naszą ideą była zawsze jak najwyższa jakość szkolenia przyszłych kierowców. Na jakość szkolenia największy wpływ mają instruktorzy, których starannie dobieramy. Naszym niewątpliwym atutem jest profesjonalna kadra instruktorów.

Dlaczego WARTO wybrać szkołę OSKWP?
Dogodna lokalizacja. Większość zajęć praktycznych przeprowadzana jest w Toruniu. Niewielka odległość zarówno do miejsc egzaminacyjnych, jak również do placu manewrowego, bardzo dobry dojazd fragmentem obwodnicy śródmiejskiej sprawiają, że podczas zajęć praktycznych jeździsz, a nie stoisz w korkach.

Co sprawia, że jesteśmy NAJLEPSI w mieście Toruń?
Poza argumentami czysto edukacyjnymi, u nas oszczędzisz pieniądze! Zapłacisz tylko za kurs. Większość naszych uczniów egzamin teoretyczny i praktyczny zdaje za pierwszym razem! Oszczędzasz na opłacie egzaminacyjnej, dodatkowych jazdach, a przede wszystkim oszczędzasz własne nerwy.